Blog

thai ice warszawa lodziarnie nietypowe

Thai Ice – lody tajskie po raz drugi w rankingu 5 nietypowych lodziarni w Warszawie, które warto odwiedzić!

Jeśli masz już dość typowych deserów lodowych albo po prostu chcesz spróbować czegoś całkiem nowego – portal warszawa.naszemiasto.pl przygotował przegląd 5 nietypowych lodziarni, które musisz odwiedzić! Nie znajdziesz w nim nudnych propozycji.

Czytaj więcej »Thai Ice – lody tajskie po raz drugi w rankingu 5 nietypowych lodziarni w Warszawie, które warto odwiedzić!

thai ice slub 2020

Thai Ice – lody tajskie, nowy trend w branży ślubnej na 2020 rok

Bez względu na to co zaplanowałeś na ten wyjątkowy dzień, pomożemy Ci uczynić go naprawdę niezapomnianym. Wiemy że nie ma dwóch takich samych wesel. Dzięki naszym szerokim opcjom personalizacji oferty możemy stworzyć lody tak wyjątkowe jak Ty.

lody tajskie na impreze

Dlaczego lody tajskie są wyjątkowym pomysłem na atrakcję podczas Twojej imprezy?

Czy nie znudziły Ci się już standardowe desery serwowane podczas imprez? Takie rzeczy jak ciasteczka, paluszki lub lody gałkowe. Nie zrozum nas źle, te rzeczy są w porządku. Ale czy naprawdę chcesz aby Twoja impreza była w porządku? Kiedy możesz zapewnić swoim gościom wyjątkowe doznania o których będą wspominać jeszcze przez wiele dni. Jeżeli szukasz ciekawej atrakcji połączonej z niezapomnianymi doznaniami smakowymi to dobrze trafiłeś!