Dlaczego lody tajskie są wyjątkowym pomysłem na atrakcję podczas Twojej imprezy?

Czy nie znudziły Ci się już standardowe desery serwowane podczas imprez? Takie rzeczy jak ciasteczka, paluszki lub lody gałkowe. Nie zrozum nas źle, te rzeczy są w porządku. Ale czy naprawdę chcesz aby Twoja impreza była w porządku? Kiedy możesz zapewnić swoim gościom wyjątkowe doznania o których będą wspominać jeszcze przez wiele dni. Jeżeli szukasz ciekawej atrakcji połączonej z niezapomnianymi doznaniami smakowymi to dobrze trafiłeś!

lody tajskie na impreze

Obecnie istnieje wiele unikalnych pomysłów gastronomicznych, które możesz wypróbować na swoim wydarzeniu. Jeżeli nie wiesz od czego zacząć, pomyśl może nad zmianą sposobu podawania jedzenia. Zamiast rozłożyć gotowe produkty na stole, dlaczego nie zatrudnić katering oferujący interaktywne wrażenia takie jak przygotowanie posiłków na oczach gości. A może sami będą mogli skomponować swój własny deser?

lody tajskie atrakcja 2

Masz tak wiele kreatywnych opcji do wyboru, ale lody tajskie to jeden z najbardziej interesujących pomysłów z którego musisz skorzystać! Lody tajskie to dość nowy styl przygotowania deseru, które są przygotowywane na oczach gości m.in. ze świeżych owoców. Idea pochodzi z Tajlandii skąd ich nazwa. Nasza firma Thai Ice była jedną z pierwszych firm w Polsce i w 2016 roku zapoczątkowała ogólnopolski trend na ten typ lodów. Produkcja polega na wylaniu na zamrożoną płytę (do -20C) płynnej masy i dodaniu dowolnego dodatku – świeżych owoców lub Twoich ulubionych smakołyków. Po pokruszeniu i zmieszaniu z masą mieszanka ulega zamrożeniu, a następnie po 3 minutach zostaje zeskrobana w gotowe do podania ruloniki – tworząc deser lodowy.

lody tajskie atrakcja 3

W ostatnich latach lody tajskie podbiły branżę gastronomiczną. Według nas jest to spowodowane tym, że oferują znacznie więcej niż standardowe lody. Smakują wspaniale, wyglądają niesamowicie i forma ich przygotowania naprawdę przyjemnie się ogląda! Podawanie lodów tajskich gościom oferuje rozrywkę. Dodatkowo jest to absurdalnie Instagramowy produkt. Co jest dla Ciebie świetne ponieważ czyż nie chcesz aby ludzie publikowali zdjęcia i zachwycali się Twoim wydarzeniem w mediach społecznościowych?

lody tajskie atrakcja 4

Lody tajskie idealnie nadają się na praktycznie każde wydarzenie. Są równie świetne do odświeżenia delegatów na konferencjach, uraczenia gości weselnych lub zwrócenia uwagi potencjalnych klientów podczas imprez branżowych.

Możesz zaserwować lody tajskie na imprezach osobistych takich jak urodziny, poprawiny czy komunia święta.