Mobilna lodziarnia z obsługą na Twojej imprezie firmowej, weselu lub innym wydarzeniu

Szukasz ekscytującego, żywego i oryginalnego pomysłu na deser na następne swoje wydarzenie? Coś co zachwyci Twoich gości i sprawi, że będą wspominać imprezę przez wiele dni? Świetne trafiłeś! Twoi goście pokochają Thai Ice!

Naszą misją jest uczynić każdą okoliczność aby była trochę słodsza! Nasz młody, wykwalifikowany i zabawny personel zrobi co w ich mocy. Dawno już minęły czasy zmęczonej maszyny do popcornu, nudnego mojito czy bułki z kiełbasą podawanej bez uśmiechu. Wprowadziliśmy w życie innowacyjne koncepcje deserów.

lody tajskie na imprezie

To, co przede wszystkim odróżnia nas od innych firm to to, że stawiamy Twoich gości w centrum wrażeń. Jeśli chcą się przyłączyć i spróbować swoich sił, chętnie ich zaangażujemy w proces produkcji lodów!

Całe piękno naszego kateringu polega na tym, że smaków naszych lodów jest nie ograniczona ilość. Jeśli więc masz pomysł na smak, daj nam znać jakich składników chcesz użyć, a my przygotujemy go specjalnie na Twoje wydarzenie. Możesz również pozostać przy naszych propozycjach smakowych i jest ich ponad 14. Goście będą mogli łączyć smaki, ogranicza ich tylko ich kreatywność!

palac kultury lody tajskie

Nie tylko serwujemy desery lodowe, ale zapewniamy przy tym zabawę, smak i styl robiąc każdą porcje na oczach gości. Zwracamy szczególną uwagę na estetykę pracy oraz aby każdy deser był na miano godnego umieszczenia na Instagramie! Nie zależnie od tego czy organizujesz imprezę urodzinową, firmową czy spotkanie Twojego zespołu z powodu ostatnich sukcesów w pracy. Chętnie pomożemy Ci uatrakcyjnić to przyjęcie naszym kateringiem lodowym.

Jeśli szukasz profesjonalnego i rzetelnego podejścia to Thai Ice jest dla ciebie idealne!

Do pełnej gotowości potrzebujemy około 20 minut. Nasze rozstawienie się jest szybkie, łatwe i dyskretne. Gdy Twoi goście skończą delektować się naszymi lodami, posprzątamy po sobie i ruszamy w drogę, pozostawiając wszystkich oblizujących usta. Nasza mobilna lodziarnia zajmuje jedynie 1,5m na 1,5m. Potrzebujemy tylko podpięcie pod gniazdko 230V dzięki czemu możemy rozstawić się w dowolnie wybranym miejscu – ogrodzie, tarasie czy wewnątrz różnych pomieszczeń.

lody tajskie impreza