O nas

lody tajskie warszawa

Jesteśmy pierwszym zakładem w Warszawie, serwującym rolowane lody zainspirowane Tajlandią. To nie są zwykłe lody! Każda porcja jest niepowtarzalna, gdyż staramy się, aby każdy deser był wyjątkowy.

Serwujemy świeże desery lodowe, mieszając składniki wybrane przez klienta na jego oczach. Nie dodajemy żadnych konserwantów czy wypełniaczy. Bazujemy na świeżych owocach oraz oryginalnych produktach.

Dzięki naszej pracy i zaangażowaniu, można było przeczytać o nas w Gazecie Wyborczej, portalu Bliżej Biznesu lub zobaczyć w programie śniadaniowym Pytanie na Śniadanie w TVP2.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

  • Zwracamy szczególną uwagę na estetykę pracy oraz aby każdy deser był wyjątkowy.
  • Wszystkie desery są przygotowane na bieżąco z wybranych przez gości świeżych i oryginalnych produktów.
  • Używamy ekologicznych i biodegradowalnych kubeczków i łyżeczek.
  • Przygotowanie naszych lodów to pasja. Akceptujemy tylko najlepszy smak i aby zapewnić jakość, na jaką zasługujesz używamy najwyższej klasy składników do produkcji bazy lodowej.
  • Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu w organizacji i obsłudze imprez zamkniętych. 
  • Zrealizowaliśmy dziesiątki wydarzeń na terenie całego kraju. Od małych kameralnych wesel, po kilkutysięczne imprezy firmowe i pikniki.
  • Jako jedyni gwarantujemy 100% satysfakcji lub zwrot kosztów!

Laureaci nagrody Orły Cukiernictwa 2019!

thai ice orly cukiernictwa

Orły Cukiernictwa to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów. Do grona Orłów mogą przystąpić tylko firmy o najwyższych ocenach. Jest nam niezmiernie miło dołączyć do tego zaszczytnego grona najlepszych firm cukierniczych w Polsce!

Najczęściej zadawane pytania:

Podstawowy koszt usługi to 800 zł brutto za 1 godzinę przy najmie na minimum 3 godziny.

Cena zawiera najem maszyny i jej transport w obrębie Warszawy, dwu osobową obsługę oraz nielimitowane smaki i posypki z naszego menu.
Pojawiamy się zawsze godzinę przed planowanym rozpoczęciem serwowania i do pełnej gotowości potrzebujemy 25 minut.

Nie ma problemu! Zawsze jesteśmy na to przygotowani i mamy ze sobą większą ilość asortymentu.

Dysponujemy 5 niezależnymi stanowiskami oraz wystarczającymi zasobami ludzkimi, aby zrealizować usługę nawet w przeciągu 3 godzin 🙂
Oczywiście! Działamy na terenie całego kraju. W przypadku realizacji poza obrębem Warszawy doliczamy symboliczną kwotę za transport.

Wyślij zapytanie z podstawowymi informacjami dotyczącymi Twojej imprezy m.in datę i miejsce wydarzenia oraz liczbę gości na nasz e-mail kontakt@thaiice.pl postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na Twoje zapytanie.