Lody tajskie - eventy / imprezy firmowe

Chciałbyś ożywić katering podczas następnej imprezy firmowej? Czy chcesz coś co sprawi, że Twoi goście będą się uśmiechać, oblizywać usta i mówić o tym wydarzeniu przez wiele dni? 

Chętnie zbudujemy dla Ciebie w pełni brandowany Twoją marką katering lodowy. Idealne rozwiązanie na imprezy firmowe, biurowe, promocje produktów czy marki, konferencje, targi i wystawy.

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce. Zrealizowaliśmy dziesiątki wydarzeń na terenie całego kraju. Od małych kameralnych wesel, po kilkutysięczne imprezy firmowe i pikniki. Zaufały nam m.in takie firmy jak: Nike, Coca Cola, McDonald’s, Toyota, Skoda, Colgate i wielu innych zadowolonych klientów. Gwarantujemy, że goście będą się uśmiechać i tańczyć, gdy my będziemy przygotowywać lody na ich oczach.

Uważamy, że niezapomniany katering lodowy musi pasować do charakteru imprezy. Dlatego od Ciebie zależy co będzie w menu na Twoim wydarzeniu. Możesz skorzystać z gotowego naszego menu składającego się z 14 smaków lub wymyśl własne! Uwielbiamy tworzyć ekskluzywne smaki lodów na imprezy firmowe i nadawać im zabawne nazwy, które pasują do osobowości Twojej firmy.

Dlaczego właśnie lody tajskie?

To Twoje wydarzenie więc katering powinien skupiać się na Twojej marce! Możesz spersonalizować całą obsługę, dodając kolory i logo marki na kubeczkach, obudowie stanowiska czy koszulkach personelu. Jeżeli masz markowe koszulki, ubrania które chcesz abyśmy założyli, chętnie służymy wszystkim czego od nas chcesz. 

Zrównoważony rozwój i ochrona środowiska jest obecnie popularnym tematem w świecie, więc korzystamy tylko i wyłącznie z papierowych kubeczków i łyżeczek w 100% biodegradowalnych. 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!