Lody tajskie - imprezy okolicznościowe / pikniki

Szukasz pysznych, oryginalnych i zjawiskowych lodów na następną swoją imprezę? Pokochasz Thai Ice! Nasza marka jest znana w całej Polsce i z pewnością zachwyci Twoich gości oraz sprawi, że impreza będzie trwać!

Nie tylko serwujemy desery lodowe, ale zapewniamy przy tym zabawę, smak i styl robiąc każdą porcje na oczach gości. Zwracamy szczególną uwagę na estetykę pracy oraz aby każdy deser był na miano godnego umieszczenia na Instagramie! Nie zależnie od tego czy organizujesz imprezę urodzinową, firmową czy spotkanie Twojego zespołu z powodu ostatnich sukcesów w pracy to chętnie pomożemy Ci uatrakcyjnić to przyjęcie naszym kateringiem lodowym. 

Lody tajskie na Twojej imprezie!

Chodzi o to aby dać swoim gościom wspaniały czas. Nasz uśmiechnięty i pełen optymizmu personel sprawi, że goście będą uśmiechać się jeszcze zanim skosztują naszych lodów. Właśnie to odróżnia nas od innych firm na rynku. Uwielbiamy sprawiać by ludzie byli szczęśliwi, czy to poprzez rozśmieszanie ich i pozwalanie im na spróbowanie własnych umiejętności w robieniu lodów. Jeśli szukasz profesjonalnego i rzetelnego podejścia to Thai Ice jest dla ciebie idealne!

Do pełnej gotowości potrzebujemy około 20 minut. Nasze rozstawienie się jest szybkie, łatwe i dyskretne. Gdy Twoi goście skończą delektować się naszymi lodami, posprzątamy po sobie i ruszamy w drogę, pozostawiając wszystkich oblizujących usta. Nasze stanowisko jest mobline zajmuje jedynie 1,5m na 1,5m. Potrzebujemy tylko podpięcie pod gniazdko 230V dzięki czemu możemy rozstawić się w dowolnie wybranym miejscu – ogrodzie, tarasie czy wewnątrz pomieszczenia. 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!