Lody tajskie - konferencje / targi

Niezależnie od tego jak niesamowita jest konferencja, delegaci nieuchronnie czują się ospali. Słuchanie i koncentrowanie się jest po pewnym czasie męczące! Dlatego potrzebujesz kateringu, który zapewni Twoim uczestnikom idealne odświeżenie w tych sennych chwilach, pomagając im wrócić do auli i maksymalnie wykorzystać wydarzenie.

Thai Ice utrzyma zainteresowanie Twoich gości w przerwach między sesjami. Są szybkie w serwowaniu, łatwe do jedzenia i przyjemnie ogląda się ich tworzenie. Nasze lody to:

  • Powód do rozpoczęcia rozmowy – networking jest kluczowy.
  • Odświeżenie – przyjemna przerwa po dużej koncentracji 
  • Dodanie Energi – przygotuj mózgi swoich delegatów na następną sesję
  • Rozrywka – przyjemnie jest obserwować jak tworzą się na ich oczach

Lody tajskie i ich marketingowa moc

Nasz produkt podbija kanały social media w tym Instagrama. Ludzie chętnie udostępniają i dzielą się swoimi zdjęciami lodów ponieważ wyglądają tak dobrze! Jeśli chcesz aby Twoja konferencja lub uczestnictwo w targach znalazła się również w mediach społecznościowych to nasze lody są idealnym rozwiązaniem. 

Ściśle z Tobą współpracujemy, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających gości. Możliwości dostosowania oferty są nie ograniczone. Możesz dodać logo swojej marki na froncie naszej maszyny, menu, kubeczkach czy koszulkach. Stosujemy tylko ekologiczne i biodegradowalne opakowania. Nie pozostanie to niezauważone – Twoi goście będą zachwyceni, że jesteś nastawiony na ochronę środowiska.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!