Lody tajskie - wesela / poprawiny

Lubisz desery lodowe na weselu? Dlaczego nie wybrać czegoś nieco innego i zafundować swoim gościom ręcznie rolowanych lodów zainspirowanych egzotyczną Tajlandią? 

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce. Zrealizowaliśmy dziesiątki wydarzeń na terenie całego kraju. Od małych kameralnych wesel, po kilkutysięczne imprezy firmowe i pikniki. Zaufały nam m.in takie firmy jak: Nike, Coca Cola, McDonald’s, Toyota, Skoda, Colgate i wielu innych zadowolonych klientów. Gwarantujemy, że goście będą się uśmiechać i tańczyć, gdy my będziemy przygotowywać lody na ich oczach.

Nasz catering lodowy sprawi, że Twój ślub będzie jeszcze bardziej niezapomniany. Niezależnie od tego, czy goście właśnie wznieśli toast za szczęśliwą parę, czy też zeszli z parkietu, będą zachwyceni i odświeżeni po spróbowaniu naszych lodów. Jest to o wiele bardziej ekscytująca forma podania deserów lodowych niż tradycyjne lody z kuwety. 

Naszym zadaniem jest zagwarantowanie 100% satysfakcji, a szczęśliwa para młoda będzie mogła cieszyć się swoim wielkim dniem.

Lody tajskie na Twoim weselu!

Czego więc możesz się spodziewać po wynajmie lodów Thai Ice? Jak one powstają i czym się różnią od tradycyjnych lodów serwowanych z kuwety? 

Ok, więc największą różnicą jest to, że nasze lody są przygotowywane na oczach gości z wybranych przez nich składników. Wybieramy z pośród 14 różnych produktów – świeżych owoców (malina, truskawka, banan, jagoda) lub ulubionych smakołyków (nutella, oreo, kinder beuno), więc każdy znajdzie coś dla siebie. 

Produkcja polega na wylaniu na zamrożoną płytę (do -20C) płynnej masy i dodaniu dowolnego dodatku. Po pokruszeniu i zmieszaniu z masą mieszanka ulega zamrożeniu, a następnie po 2 minutach zostaje zeskrobana w gotowe do podania ruloniki – tworząc deser lodowy. Nasz zabawny, widowiskowy styl serwowania lodów idealnie pasuje do wszystkich stylów wesela. Niezależnie od tego czy Twoja impreza będzie w stylu boho, glamour, vintage, rustykalny czy industrialny.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!