Lody tajskie - wynajem

Szukasz ekscytującego, żywego i oryginalnego pomysłu na deser lodowy na następne swoje wydarzenie? Coś co zachwyci Twoich gości i sprawi, że będą wspominać to wydarzenie przez wiele dni? Świetne trafiłeś! Twoi goście pokochają Thai Ice! Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, nie przerwanie działającą na rynku od 2016 roku. Zrealizowaliśmy dziesiątki wydarzeń na terenie całego kraju. Od małych kameralnych wesel, po kilkutysięczne imprezy firmowe i pikniki. Zaufały nam m.in takie firmy jak: Nike, Coca Cola, McDonald’s, Toyota, Rossman, Makro i wielu innych zadowolonych klientów.

Naszą misją jest uczynić każdą okoliczność aby była trochę słodsza! Nasz młody, wykwalifikowany i zabawny personel zrobi co w ich mocy. Dawno już minęły czasy zmęczonej maszyny do popcornu, nudnego mojito czy bułki z kiełbasą podawanej bez uśmiechu. Wprowadziliśmy w życie innowacyjne koncepcje deserów. 

Co nas wyróżnia?

To, co przede wszystkim odróżnia nas od innych firm zajmujących się serwowaniem deserów lodowych to to, że stawiamy Twoich gości w centrum wrażeń. Jeśli chcą się przyłączyć i spróbować swoich sił, chętnie ich zaangażujemy. 

Całe piękno naszego kateringu polega na tym, że smaków naszych lodów jest nie ograniczona ilość. Jeśli więc masz pomysł na smak, daj nam znać jakich składników chcesz użyć, a my przygotujemy go specjalnie na Twoje wydarzenie. Możesz również pozostać przy naszych propozycjach smakowych i jest ich ponad 14. Goście będą mogli łączyć smaki, ogranicza ich tylko ich kreatywność!

Jesteśmy dyskretni, szybcy i zwinni! Nie przeszkadzamy i nie zakłócamy podczas wydarzeń. Pełne rozstawienie, czy spakowanie zajmuje nam zaledwie 20 minut.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!