Wynajmij usługę serwowania najpopularniejszych lodów tajskich w Polsce!

Tworzymy pyszne desery lodowe w postaci zwijanych rolek. Na Twojej następnej imprezie z przyjemnością przygotujemy specjalnie spersonalizowane pod Twoich gości lody, które pokochają!

Nasz katering lodowy sprawi, że każde wydarzenie jest jeszcze bardziej niezapomniane. Goście uwielbiają oglądać jak nasi wykwalifikowani lodziarze przegotowują lody na ich oczach.

Niezależnie od tego czy Twoi goście właśnie opuścili sesję konferencyjną czy też wrócili z parkietu, będą zachwyceni i odświeżeni po skosztowaniu naszych lodów.

Dostarczamy naszą usługę na takie imprezy:

uslugi 1
uslugi 2

Pełna personalizacja!

Możesz w pełni spersonalizować swoją usługę za pomocą brandingu stanowiska własną grafiką czy stworzenia własnego smaku. Nasi utalentowani graficy stworzą na specjalne zamówienie personalizowane kubeczki, menu czy branding maszyny, aby pokazać w pełni Twoją markę!

Trudny jest wybór smaków – wszystkie są tak dobre! Do dyspozycji Twoich gości jest nielimitowanych 14 smaków i 16 posypek, które można ze sobą łączyć w nieskończoność!

Mimo to brakuje Ci jakiegoś smaku? Możemy go stworzyć specjalnie dla Ciebie! 

Wiemy, że dbanie o naszą planetę jest bardzo ważne. Dlatego używamy tylko biodegradowalnych papierowych kubeczków oraz łyżeczek które podlegają recyklingu. 

Niezależnie od tego co zaplanowałeś na swoim wydarzeniu, sprawimy że będzie jeszcze bardziej niesamowite!

Nie potrzebujemy dużo miejsca, aby tworzyć magię! Jedyne czego potrzebujemy to 1,5m x 1,5m oraz 1 wolne gniazdko 230V. Nasze stanowisko jest mobilne dzięki czemu możemy serwować lody na tarasie, w ogrodzie, czy w wewnątrz pomieszczeń. W ciągu 1 godziny na jednym stanowisku jesteśmy wstanie wydać około 50 porcji degustacyjnych składających się z 4 rolek w kubeczku (jest to odpowiednik 2 gałek tradycyjnych lodów).

Najczęściej zadawane pytania:

Podstawowy koszt usługi to 500zł netto za 1 godzinę przy najmie na minimum 3 godziny.
Cena zawiera najem maszyny i jej transport w obrębie Warszawy, dwu osobową obsługę oraz nielimitowane smaki i posypki z naszego menu.
Pojawiamy się zawsze godzinę przed planowanym rozpoczęciem serwowania i do pełnej gotowości potrzebujemy 25 minut.

Nie ma problemu! Zawsze jesteśmy na to przygotowani i mamy ze sobą większą ilość asortymentu.

Dysponujemy 5 niezależnymi stanowiskami oraz wystarczającymi zasobami ludzkimi, aby zrealizować usługę nawet w przeciągu 3 godzin 🙂
Oczywiście! Działamy na terenie całego kraju. W przypadku realizacji poza obrębem Warszawy doliczamy symboliczną kwotę za transport.

Wyślij zapytanie z podstawowymi informacjami dotyczącymi Twojej imprezy m.in datę i miejsce wydarzenia oraz liczbę gości na nasz e-mail kontakt@thaiice.pl postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na Twoje zapytanie.