Letnie wydarzenie stanie się lepsze dzięki Mobilnej lodziarni Thai Ice

Jesteśmy dumni z dostarczania naszym klientom najlepszych ofert. Koncentrując się na jakości i świeżości, zbudowaliśmy reputację, dzięki której staliśmy się znani na terenie całego kraju w branży eventowej. Nasze kultowe lody w rolkach przeniosą Twoje letnie wydarzenie na jeszcze wyższy poziom.

thai ice wydarzenie lato 2

Co nas zatem wyróżnia na tle konkurencji? Oto tylko kilka powodów, dla których nasi klienci wybierają nas rok po roku:

– Jakość składników
Wierzymy, że jakość i świeżość składników robi różnicę. Dlatego we wszystkich naszych ofertach używamy świeżych owoców, wysokiej jakości smakołyków oraz bazy lodowej wytwarzanej z własnej receptury.

– Pełna personalizacja
Rozumiemy, że każdy ma inny gust i preferencje, dlatego oferujemy szereg opcji personalizacji. Możesz w pełni spersonalizować swoją usługę za pomocą brandingu stanowiska własną grafiką czy stworzenia własnego smaku. Nasi utalentowani graficy stworzą na specjalne zamówienie personalizowane kubeczki, menu czy branding maszyny, aby pokazać w pełni Twoją markę!

– Profesjonalny serwis
Nasz zespół składa się z doświadczonych miłośników gastronomi, którzy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę.

thai ice wydarzenie lato 3

Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć niezapomniane letnie wrażenia. A dzięki naszemu skupieniu na jakości, personalizacji i profesjonalnej obsłudze możesz mieć pewność, że dzięki Thai Ice jesteś w dobrych rękach. Dlaczego więc nie spróbować tego lata i przekonać się? Napisz do nas lub zadzwoń!